Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

DIAMOND

ТЕХНОЛОГІЯ, ЩО ДАЄ ЗЕКОНОМИТИ ЕНЕРГІЮ

 

ТЕХНОЛОГІЯ, ЩО ЕКОНОМИТЬ ЕНЕРГІЮ

Нижня білизна diamond - надійний шар одягу, який здатний взаємодіяти з тим, що вас оточує. Яскравий технологічний одяг, який заключає в собі, активує і ущільнює будь-яку енергію.

          

НАЗНАЧЕНИЕ

 


АЕС

 

ТЕХНОЛОГІЯ AEC

Технологія AEC з диференційованим стисненням використовується для створення одягу Ergoracing, забезпечує підтримку рук, ніг і спини, зменшуючи м'язову вібрацію і розсіювання енергії.

Поєднання технології AEC і вибору різної текстильної архітектури допомагає забезпечити необхідну еластичність для виняткової свободи рухів.

 

 

                                                                                                                                                                 

 

преимущества

АКАПИ ДАЙМОНД

ТЕХНОЛОГІЯ CRYSTAL TRAMA-TECH ™

Технологія Crystal Trama TM дозволяє об'єднати воєдино дві тканини з різними властивостями та з різними функціями. Таким чином, CRYSTAL TRAMA-TECH пропонує власнику матеріал, який має набір оптимальних характеристик як для інтенсивних тренувань так і низької активності.

Перший шар - контактує зі шкірою, легкий, комфортний, створений з урахуванням ваших сил, запрограмований, щоб слідувати і підтримувати ваші рухи.

Другий зовнішній шар оснащений для взаємодії з тим, що вас оточує. Яскравий технологічний одяг, який заключає в собі, активує і ущільнює будь-яку енергію.

          

ОПИС

У ТАБЛИЦІ НАВЕДЕНО ОХОЛОДЖУЮЧІ АБО ЗІГРІВАЮЧІ ВЛАСТИВОСТІ МАТЕРІАЛУ ЗАЛЕЖНО ВІД ТЕМПЕРАТУРИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА І ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ:

ТАБЛИЦА

Немає товарів

Вгору