Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

POLARBEAR

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

ТЕПЕР ЩЕ БІЛЬШЕ ЗАХИСТУ

 

ЄДИНА НИЖНЯ БІЛИЗНА З ПОРОЖНИСТОГО ВОЛОКНА 

Polar Bear ідеально підходить для тих, хто шукає теплий, легкий і зручний одяг, щоб захистити себе від холоду в екстремальних погодних умовах.

Виготовлений за двошаровою безшовною технологією. В шарі, який контактує зі шкірою, еластан закручує серцевину з поліамідного мікроволокна по спіралі, щоб гарантувати необхідну еластичність для досягнення ідеального прилягання, відмінної посадки, збереження форми і надзвичайної свободи рухів.

Зовнішній шар з порожнистого поліестеру, крім виведення поту, який вбирається внутрішнім шаром, захищає від холоду, забезпечуючи виняткові показники теплоізоляції.

          

опис

термобелье термобелье термобелье термобелье

 

технология

 

«ВЕДМЕЖІ» ТЕХНОЛОГІЇ

Одяг цієї лінії розроблений для забезпечення високої теплоізоляції, ми створили поліестер з порожнистими волокнами, який за своєю структурою нагадує шерсть білого ведмедя, що комфортно живе в екстремальних умовах навколишнього середовища.

Його особлива конструкція дозволяє утримувати повітря всередині, що забезпечує ідеальну теплоізоляцію.

 

ЗБЕРЕЖЕННЯ ТЕПЛА

Підтримує стабільну температуру тіла незалежно від зовнішніх умов. Ідеально підходить для екстремально холодних кліматичних умов.

СВОБОДА
Забезпечує відмінну свободу рухів, комфортну посадку і оптимальний комфорт.

СУХІСТЬ

Контроль мікроклімату на поверхні шкіри, швидке виведення вологи назовні, при цьому забезпечує відмінну повітропроникність.

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ

Захищає від вітру і холоду, забезпечує унікальні показники по теплоізоляції.опис

акапи полар

 

полар-технология

НАТХНЕННІ СТРУКТУРОЮ ХУТРА БІЛОГО МЕДВЕДЯ

Поверхня поороджнистого волокна в порівнянні з компактним призводить до швидшого виведення вологи з шкіри у напрямку до поверхні тканини, де вона може швидко випаровуватися. Таким чином шкіра залишається сухою завдяки гарній повітропроникності.

polarbear

 

В ТАБЛИЦІ ПОКАЗАНІ ОХОЛОДЖУЮЧІ АБО ЗІГРІВАЮЧІ ВЛАСТИВОСТІ МАТЕРІАЛУ ЗАЛЕЖНО ВІД ТЕМПЕРАТУРИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА І ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ:

таблица

Вгору