Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

NEMBUS

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

БЕЛЬЕ НИМБУС

 

НАТХНЕННЯ ВІД САМОЇ ПРИРОДИ

Немає нічого більш досконалого, ніж природа і ACCAPI натхненний нею. Продукція Nembus виготовляється за тим же принципом дії, що і природні погодні процеси. Тепло, яке природним чином виділяється під час тренування нашим тілом, на відміну від зовнішньої температури, сприяє відведення поту назовні, залишаючи шкіру сухою.

          

ОПИС

ТЕРМОБЕЛЬЕ ТЕРМОБЕЛЬЕ ТЕРМОБЕЛЬЕ ТЕРМОБЕЛЬЕ

АКАПИ НИМБУС

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

          

   EQTТЕХНОЛОГІЇ  EQT ТА CLOUD

Одяг цієї лінії зберігає шкіру сухою.

Спеціальна двошарова технологія CLOUD була створена на основі спостереження за природніми явищами. CLOUD поводить себе так само як хмарина, повна вологи, при контакті з гарячим повітрям вологість виходить назовні.

Технологія EQT продемонструвала більший контроль над стабільністю постави у тих, хто займається спортом, за рахунок зниження енергоспоживання, необхідного для підтримки як статичного, так і динамічного вертикального положення, що забезпечує відмінну продуктивність.

СРАВНЕНИЕ

 

 

ВОЛОКНО ВОЛОКНО U-DRY - ВІРНИЙ ВИБІР

Кожен спортсмен знає, наскільки дратує одяг, просочений потом, особливо при низьких температурах. Лабораторія Accapi удосконалила технологію CLOUD за допомогою текстильних волокон U-DRY.

Поліпропіленові волокна, з яких складається U-DRY, створюють структуру, здатну розсіювати вологу тіла на зовнішньому шарі, зберігаючи шкіру повністю сухою.

 

 

 

ПРЕИМУЩЕСТВАТЕХНОЛОГИИ                                                                                                
В ТАБЛИЦІ ВКАЗАНІ ОХОЛОДЖУЮЧІ АБО ЗІГРІВАЮЧІ ВЛАСТИВОСТІ МАТЕРІАЛУ ЗАЛЕЖНО ВІД РІВНЯ ТЕМПЕРАТУРИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА І ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ:

ТАБЛИЦА

Вгору