MERINOWOOL ПРИРОДНЕ ВОЛОКНО

MERINOWOOL

 

ВОЛОКНА

          
Шерсть, яка використовується Accapi, з її неповторним блиском, еластичністю і м'якістю ретельно відбирається з пряжі, виробленої виключно при стрижці овець породи меринос.

Шерсть цієї породи овець особливо цінується за тонкість (що формує її високу ціну), але, перш за все, за її структуру з завитими волокнами, які діють як утеплювач, що захищає тварину від сильного холоду і від нестримної спеки.

Фактично, шерсть овець мериносів влітку виростає у вигляді легких, тонких, настільки що аж просвічують, шерстинок, які допомагають витримувати високі температури; з іншого боку, шерсть, яка росте взимку, стає довшою, щоб захистити їх від сильного холоду. Одяг, виготовлений з цього незвичайного волокна, відрізняється неперевершеною термостійкістю, а також особливою витонченістю і комфортом.

 

 

MERINOWOOL NATURAL FIBRE

 

МИ ЛЮБИМО ПРИРОДУ

          

Відповідно до Зеленої філософією Accapi, шерсть яку використовують під час виробництва сертифікована і має позначку "без мулзінга": згадана варварська техніка, яка полягає у видаленні шматками одягу з тваринного для запобігання зараження паразитами, є неприйнятною для Accapi і знаходить в компанії гордого противника. Accapi закликає до поваги здоров'я овець і діє екологічно відповідально.