Зміст:

 

Правильне прання вашої термобілизни Accapi дозволить зберегти її властивості на максимально тривалий термін. Розглянемо, як прати термобілизну з вовни та синтетики. Яких температурних режимів прання дотримуватися та які засоби використовувати.

 

Як прати термобілизну Accapi з синтетики

 

 

Ключове правило прання синтетичної термобілизни - це прання з температурою до 40 градусів та мінімальна швидкість віджиму 400-500 обертів.

 

Функціональна термобілизна Accapi відрізняється високою якістю і унікальними технологіями. Щоб такі предмети гардероба зберігали свої функції та виглядали гідно, потрібно правильно за ними доглядати:

 

  • Синтетичне волокно U-DRY добре відводить вологу, швидко сохне, має антибактеріальні та інші властивості. Його можна прати вручну або в пральній машинці на делікатному режимі. При цьому важливо, щоб температура була не вище 40 ° С.

 

  • Волокно подвійного скручування POLYREX відрізняється високою міцністю і зносостійкістю. Важливо не порушити його структуру, тому віджимання має бути на мінімальну кількість обертів.

 

  • MIKRO - це ультратонкі волокна ACCAPI, виготовлені з безперервної нитки. Догляд за термобілизною  має бути також делікатним. При цьому відбілювання, сушка, глажка не допускаються.

 

  • Міцна і легка тканина POLIAMIDE не потребує особливого догляду, проте рекомендується прати такий одяг при температурі 30 - 40 градусів. Тканина швидко сохне і не жмакається. Сушилку використовувати не можна.

 

Кожен вид тканин потрібно прати у різний спосіб. Вимоги до режиму прання, температури води, мийного засобу вказані на ярлику одягу.

 

Прання термобілизни з вовни Мериносів

 

 

Найголовніше у пранні термобілизни з вовни мериносів - прати вручну або обирати делікатний режим прання чи режим “вовна”. Температура води - не більше 30 градусів.  Після прання ретельно прополоскати від прального засобу.

 

Вовна мериноса – це унікальний матеріал, який має властивість протистояти одночасно сильним морозам та літній спеці. Лінійка термобілизни Accapi Ergowool виготовлена з мериносової вовни з дуже тонкою структурою волокон. Завдяки антибактеріальним властивостям одяг не потрібно часто прати.  Також перед пранням не радимо одяг замочувати, якщо речі довго знаходяться у воді, то нитки розтягуються та деформуються.

 

Щоб уникнути передчасного зносу речей, сушити одяг із мериносової вовни слід у розправленому вигляді в горизонтальному положенні. Уникайте сушіння на сонці, біля обігрівачів і тим більше у сушильній машині. Щоб не було деформації і усадки, краще прати термобілизну руками і в прохолодній воді.

 

 

В пральній машинці треба обирати режим ”вовна” або “делікатне прання”. Речі слід прати рідким засобом, який розроблений спеціально для вовни і не містить біоактивних речовин - ензимів і відбілювачів. Це важливо, оскільки дані компоненти можуть розщеплювати білок, що міститься в вовняних волокнах.

 

Догляд за термобілизною

 

 

Свої унікальні властивості термобілизна може швидко втратити, якщо за нею неправильно доглядати. Це робити не складно, проте є деякі особливості, які потрібно враховувати:

  1. Не можна відбілювати чи прати термоодяг із використанням миючих засобів, що містять хлор. Потрібна спеціальна хімія, саме для цього класу одягу і певних видів тканин.
  2. Треба уникати високотемпературного режиму прання. При високій температурі волокна розтягуються, деформуються та втрачають свої властивості. Температура води  не повинна перевищувати сорока градусів.
  3. Не можна використовувати кондиціонери для білизни, тому що їх застосування веде до забивання мікропорів, що ускладнює процес відведення вологи.
  4. Не рекомендується віджимати термобілизну в машинці.
  5. Полоскання має бути ретельним, щоб видалити всі залишки прального засобу.

 

Використовуйте спеціалізовані засоби для вовни

 

 

Звичайні порошки можуть забивати пори, не повністю вимиватися з технологічно складних волокон. До того ж вовна може стати жорсткішою. Варто обирати спеціальні засоби, які забезпечать відповідний догляд.

 

Добре себе зарекомендував засіб для прання вовняних виробів BaseCamp Wool Wash. Він не лише очищає, а й доглядає за речами. Завдяки спеціальній формулі захищає і пом'якшує натуральні волокна тканини. В складі засобу активні компоненти, що забезпечують біоочистку від мікробів та забруднень.

 

Синтетичну термобілизну також варто прати спеціальною рідиною

 

 

Синтетичний термоодяг практично не вбирає вологу, гарно зберігає свою форму, приємний до тіла. Для збереження максимальної функціональності та еластичності таких матеріалів, рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для прання.

 

Гарний результат забезпечує засіб для синтетичних виробів чудово справляється з видаленням забруднень будь-якої складності та прибирає запах поту. Можна використовувати як для машинного, так і для ручного прання. Засіб має легку текстуру і приємний запах. Він не містить агентів, що відбілюють, колір тканини залишається яскравим. Для прання достатньо буде одного ковпачка.

 

Попри схожість загальних вимог щодо догляду за термобілизною, потрібно добре вивчити інформацію на ярлику і обирати якісні засоби. Тепер ви знаєте як правильно прати термобілизну і можете зберегти її властивості, колір, форму.